..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   » Świat

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Zarząd Ventrue
Jesteśmy jednym z nielicznych krajów w Europie i na świecie, gdzie Klan Ventrue nie ma oficjalnego Zarządu. Czas połozyc temu kres !!!!


Inne klany podważają naszą przywódczą pozycję, Sabat coraz liczniej wychodzi ze swych nor, Stary Klan Tzimisce wchodzi na głowę, anarchiści niszczą Maskaradę i nasze miasta, a interesy, w związku z działalnością wrogich nam kainitów, upadają w zastraszającym tempie. Upada z nami także Camarilla i poszanowanie dla Tradycji ! Niedługo z naszej władzy i pozycji pozostaną tylko gruzy. Trzeba temu procederowi powiedziec STOP !!!!!!


Dlatego też wzywam tedy wszystkich Arystokratów do zjednoczenia się pod wspólnym, ogólnopolskim Zarządem !!!


Jedynie łącząc przedstawicieli naszego Klanu z całej Polski w jedną organizację jestesmy w stanie przeciwstawic się planom innych rodów. Mocne rządy wymagają wspólnego dzielenia się informacjami i ustalenia jednakowej dla wszystkich taktyki działania. To właśnie rozdrobnienie, trzymanie się każdy swojej domeny, tak nas osłabia. Łącząc w jedność nasze interesy, tak jak niegdys 7 wielkich klanów połączyło swoje, tworząc Camarillę, będziemy w stanie na powrót odzyskac utraconą ostatnio pozycję.
Nie możemy dopuścić, by Sabat lub jakakolwiek inna organizacja przejęła władzę w naszych domenach, a to nas czeka jeśli nadal nie podejmiemy żadnych kroków mających na celu powstrzymania ich ekspansji na nasze miasta. Z przykrością bowiem stwierdzic muszę, że przez dłuzszy czas podczas którego osobiście przyglądałam się działalności poszczególnych zgromadzeń zauważyłam, iż są oni (lub przynajmniej tak to wygląda) lepiej zorganizowani od nas !!
Płynie z tego prosty wniosek- jeśli chcemy cokolwiek na to poradzić, musimy zacząc efektywnie wspołpracować.

W tym celu proponuję Wam wspólne założenie ogólnopolskiego Zarządu, skupiającego Ventrue z każdego zakątka kraju, przy zachowaniu pozycji lokalnych władz przynależnych każdemu miastu.
Naszym zadaniem byłoby wypracowanie wspólnych celów i taktyki działania Klanu, a także integracja poszczególnych jego członków, która często utrudniona jest warunkami geograficzno-politycznymi uniemozliwiającymi gromadzenie się wiekszej ilości kainitów na jednym terenie.

Zebrania Zarządu, zgodnie z wielowiekową tradycją, odbywały by się w każdy pierwszy wtorek miesiąca w Elizjum (zwykle Conclave zwanym) o godzinie 21.00.

W razie niedogodności terminu bądź formy, możemy wspólnie ustalic inne rozwiązanie.


Do czasu wybrania nowego Przewodniczącego (lub przy braku prostestów ze strony zainteresowanych kainitów) funkcję tę, jako gospodarz i własciciel Conclave, tymczasowo będę pełniła ja.

Do uczestnictwa w Zarządzie zapraszam wszystkich kainitów należących do Klanu Ventrue, bez względu na pokolenie i pozycję. W przyszłosci być może, za zgodą członków zgromadzenia, wprowadzone do struktury Zarządu zostaną także nasze ghule.

Licząc na rozsądek, dogłębne przemyślenie sprawy potencjalnych zagrożen na nas czyhających, jak rowniez dobrą wolę członków szlachetnego rodu Ventrue oczekuję na wszelkie formy odzewu z Waszej strony.

Załączając pozdrowienia i wyrazy szacunku..

Podpisano:

Victoria Esche, aka. Ventrue1
Xiężna powiatu i Królewskiego Miasta Będzin
Ventrue 6 generacji

Dziecko Gabriella
Dziecka Veddarthy
Dziecka Ventrue
Dziecka Irad
Dziecka Kaina

Ventrue1.
komentarz[1] |

Komentarze do "Zarząd Ventrue"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda
   Co chciałbyś znaleźć w Elisium?
WoD 2.0
inne podsystemy
więcej artykułów
opowiadania
dyscypliny
historię/politykę
humor
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   O dramie słów...
   Cytaty i wypo...
   Wampir na sre...
   Więzy Krwi
   Podręczniki- ...
   Szpitalik
   Tremere
   Ventrue
   Artur Lafayette
   Zaćmienie - s...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.411213 sek. pg: